pārmaiņu un enegrijas koučš

Es varu palīdzēt pilnveidot Tavu dzīvi.

Palīdzu atrast mērķus un izveidot rīcības plānu sievietēm, kuras vēlas paaugstināt dzīves kvalitāt, lai gūtu prieku un labsajūtu ikdienā.

Pieteikties tagad

Panāc noturīgas pārmaiņas, kas uzlabos Tavu vispārējo apmierinātību ar dzīvi.

Mana Missija

Kad Tu saproti, ka tā, kā ir, Tu vairāk negribi, es palīdzu atrast un izvirzīt mērķus un izveidot plānu šo mērķu sasniegšanai.

Mana Vīzija

Ar aizrautību palīdzu sievietēm mainīt savu dzīvi, jo zinu, kā ir, kad jūties iestrēgusi un nevēlies dzīvot pēc apkārtējo iegribām.Es vēlos sniegt Tev atbalstu un savus dzīves piemērus, lai Tu  izveidotu tādu dzīvi, kādu patiešām vēlies.

Mana pieeja

Uzsākot pārmaiņas, tās būs tikai Tevī un tikai ar reālām darbībām vari tās ieviest savā dzīvē. Visa procesa garumā būšu Tavs drošais plecs, kurš palīdz norādīt uz Tavām patiesajām aktualitātēm, pārvarēt šķēršļus un rosina iedvesmu, enerģiju, motivāciju un ticību sev.

Iegūsti skaidrību

Izveido darbību plānu

Sajūti pozitīvas pārmaiņas

Nesamierinies ar esošo situāciju.

Uzdrīksties dzīvot pilnvērtīgu dzīvi!

Zaudēta ticība saviem spēkiem un nospraustas skaidras robežas… Jo jāpaspēj taču ir viss! Mums, dārgajām sievietēm, ļoti bieži ir grūti parūpēties par sevi. Katru dienu mēs “raujamies” uz visām pusēm un daram visu nepieciešamo, lai parūpētos par visiem citiem…
Bet kurā brīdī mēs veltam to laiku sev, lai darītu to, ko patiesībā vēlamies?

Mans vārds ir Zane, un es patiesi saprotu kā Tu jūties, jo pati esmu 3 bērnu māmiņa un zinu kā tas ir, kad Tev nepārtraukti jādomā par to, ko bērni ēdīs, kā viņus aizvest uz skolu, treniņiem, mājām, parūpēties par vīru, pagatavot ēst, parūpēties par māju un pie visa tā - arī paspēt atpūsties…

Bet realitāte ir tāda - ka mēs visdrīzāk esam pārgurušas, lai veltītu laiku arī sev.
Kā Tev liekas, cik ilgi Tu būsi spējīga skriet uz visām pusēm, pirmkārt, neparūpējoties par savu labsajūtu? Patiesībā, jo retāk Tu pievērsies lietām par kurām patiesi dedz, jo vairāk Tu pieņem neapmierinātību par normu…

Tieši tāpēc mums, dāmām, galvenokārt ir jāparūpējās par sevi un savu labsajūtu! Jāvelta laiks savām nodarbēm, hobijiem, sapņu piepildīšanai...
Un tad, pašas būdamas emocionāli uzlādētas, mēs kvalitatīvi dotam enerģiju arī citiem!

Pirmais solis, lai to sasniegtu - ir jāmācas nospraust robežas, tās apzināties un noturēt. Secīgi, lai to izdarītu ir jānotic sev: Ka Tu to esi pelnījusi! Tu drīgsti gribēt! Ar tevi viss ir kārtībā!

Tikai atceries: pārmaiņas ir nepieciešamas tikai Tev, vienīgi TEV, jo visiem pārējiem Tu esi ērta, tāda, kāda esi….

Vēlos skaidrību

Soli pa solim

Tu noskaidrosi savas stiprās un vājās puses, attieksmi pret sevi un citiem, vērtības un emocionālo noturību, patiesās aktualitātes un panākumu atlēgu.

Lasīt vairāk

Panākumu atslēga

Iegūsti skaidrību, palielini savu motivāciju, iegūsti darbības plānu un sajūti pozitīvas pārmaiņas pēc 2 stundu koučinga sesijas.

Lasīt vairāk

Koučinga sesija

Kad vēlies saprast kādu soli tālāk spert, bet neesi pārliecināta, koučinga sesijas laikā vari izkristalizēt savu darbību plānu vai pacelt enerģiju.

Lasīt vairāk

Koučinga sesiju cikls

Ja jūties apmaldījusies vai nezini, kādam vajadzētu būt nākamajam solim, ievies paliekošu skaidrību savā dzīvē.

Lasīt vairāk
Bezmaksas konsultācija

Noskaidro kā Tu vari sasniegt visu, ko vēlies!

Uzzini vairāk par koučingu un to, kā tas varētu palīdzēt mainīt Tavu dzīvi - piesakies bezmaksas 20 minūšu konsultācijai.

vēlos iepazīties
1

Patiesās situācijas apzināšanās

Sesijas laikā caur sarunu mēs atspoguļosim Tavas reālās ikdienas uzmanības sadalījumu un izsgaismosies, ar kuru jomu strādājot vari sasniegt izvirzīto mērķi.

2

Plāna definēšana un darbību iestrāde

Izvērtēsim kādas ir Tavas iespējas un sastādīsim plānu nākamajām darbībām.
Sesijas rezultātā Tu apzināsies savas iespējas un iestrādāsi darbības, kas atstās ietekmi uz ikdienas dzīvi.

Esmu gatava pārmaiņām
Klientu vārdi

Pie Zanes nācu ar jautājumu kā sasniegt uzstādīto mērķi, ka arī pēc profesionāla atbalsta un iedvesmas. Pēc pirmās koučinga sesijas jau daudz vairāk un skaidrāk apzinos sev pieejamos un nepieciešamos resursus iecerētā realizēšanai. Apzinos rīcību, kas līdz šim kavējusi vēlamā realizāciju, un tagad strādājot ar sevi patstāvīgi jau jūtu emocionālu uzlabojumu. Zanes sesija ir kā “gaisma tuneļa galā”, kad šķiet, ka esi nedaudz apmaldījies, bet patiesībā viss ir tikai mūsu pašu rokās. Koučinga sesiju ieteikt varu jebkuram cilvēkam, kam ir svarīga izaugsmes veicināšana, kas vēlās atrast savu panākumu atslēgu, saprast, kas tieši iedvesmo un dod enerģiju maksimizēt savu personīgo un profesionālo potenciālu. Visiem, kam svarīga virzība uz mērķi, sevis paša attīstība, vai ir nepieciešams emocionāls atbalsts sava izvēlēta attīstības ceļa efektīvākai sasniegšanai. Zane spēj veidot nepiespiestu atmosfēru, sarunas laikā nejūt diskomfortu. Pēc sesijas liekas ir “spārni”, un var “aizlidot” kur vien vēlies. Pateicos no sirds !

Aira Dimpere
Airas Cakes konditore, konditorejas izstrādājumu pagatavošanas meistarklašu pasniedzēja

Meklējot savu personīgo atbalsta punktu, esmu izmēģinājusi daudz: modernās ārzemju psiholoģijas guru konsultācijas, pašterapiju, psiholoģijas kursus un garīgās prakses. Mani meklējumi beidzās atrodot Zani.Visi iekšējie jautājumi sāka zibenīgi ātri atrisināties un līdz ar to mērķi - īstenoties - viegli un ar dziksteli. Ar drošu sirdi varu apgalvot, ka Zanes personiskā pieeja kopā ar labām, vietā pielietotām koučinga metodēm un motivācijas vārdiem no Zanes sirds, perfekti nostrādāja un deva materializāciju daudzām senām iecerēm un sapņiem.Esmu pateicīga arī par to, ka Zane lieliski pārzina savas kompetences robežas un pārzina savu atbildības lauku. Viņa pievērš uzmanību detaļām un strādā ar jaunu un pilnu atdevi. Prioritātēs, kur pievērsu savu uzmanību, pateicoties Zanes uzdotam vektoram, mērķēti novirzijās arī mana enerģija! Paldies, Zanīt!

Karīna Karalkina
Vecmāte, holististisko metožu praktiķe, www.femina.lv autore
5 soļi, lai ieviestu pārmaiņas savā dzīvē
Bezmaksas resurss

5 soļi, lai ieviestu pārmaiņas savā dzīvē

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Suspendisse varius enim in eros elementum tristique. Duis cursus, mi quis viverra ornare, eros dolor interdum nulla, ut commodo diam libero vitae erat. Aenean faucibus nibh et justo cursus id rutrum lorem imperdiet. Nunc ut sem vitae risus tristique posuere.

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Seko
instagram