Koučinga sesija

Kad vēlies saprast kādu soli tālāk spert, bet neesi pārliecināta, koučinga sesijas laikā vari izkristalizēt savu darbību plānu vai pacelt enerģiju.

Koučinga sesija
1 stunda
60 eur

Ja nezini, kādam vajadzētu būt nākamajam solim, Tev var palīdzēt individuālā koučinga sesija, lai ieviestu skaidrību savā dzīvē.

Koučinga sesijā

  • Tu vari iegūt konkrētu mērķi;
  • saprast kādu soli veikt nākamo un tālāko darbību plānu;
  • noskaidrot, kur ir Tavi resursi;
  • iegūt enerģijas un iedvesmas uzlādi.

Koučinga sesijas laikā Tavā stāstījumā es saklausīšu to, ko pati nepamani - palīdzēšu norādīt uz Tavām patiesajām aktualitātēm, izgaismojot to, kur slēpjas Tava motivācija un enerģija. Sadarbībā ar mani Tu noturēsi savu uzmanību un fokusu uz izvirzīto mērķi, lai pieņemtu lēmumus, kuri palīdzēs Tev to sasniegt.

Sesiju laikā mēs pamanīsim, kādi škēršļi Tev traucē sasniegt Tavus mērķus un apzināti risināsim - tos izmantojot kā atspērienu nākamajai darbībai.

Dzīve mainās tad, kad Tu pieņem lēmumu - tikai tā vari nonākt savā mērķī.

Pieteikties

Koučinga sesija ir piemēra Tev, ja

  • vēlies izkristalizēt savu mērķi;
  • Tev ir mērķis un plāns, bet nezini, ar ko sākt;
  • vēlies noskaidrot kādi ir Tavi rsursi;
  • trūkst enerģija un iedvesma rīkoties.

Pieteikties koučinga sesijai

Ja vēlies uzzināt vairāk par koučingu un to, kā tas varētu palīdzēt mainīt Tavu dzīvi, piedāvāju bezmaksas 20 minūšu konsultāciju.
Lai rezervētu laiku konsultācijai vai koučinga sesijai, lūdzu, sazinies ar mani, aizpildot zemāk esošo formu.

Paldies! Tava ziņa ir nosūtīta.
Oops! Kaut kas nogāja greizi. Pārbaudi visus laukus un mēģini atkal.
Sazinies

Meklējot savu personīgo atbalsta punktu, esmu izmēģinājusi daudz: modernās ārzemju psiholoģijas guru konsultācijas, pašterapiju, psiholoģijas kursus un garīgās prakses. Mani meklējumi beidzās atrodot Zani.Visi iekšējie jautājumi sāka zibenīgi ātri atrisināties un līdz ar to mērķi - īstenoties - viegli un ar dziksteli. Ar drošu sirdi varu apgalvot, ka Zanes personiskā pieeja kopā ar labām, vietā pielietotām koučinga metodēm un motivācijas vārdiem no Zanes sirds, perfekti nostrādāja un deva materializāciju daudzām senām iecerēm un sapņiem.Esmu pateicīga arī par to, ka Zane lieliski pārzina savas kompetences robežas un pārzina savu atbildības lauku. Viņa pievērš uzmanību detaļām un strādā ar jaunu un pilnu atdevi. Prioritātēs, kur pievērsu savu uzmanību, pateicoties Zanes uzdotam vektoram, mērķēti novirzijās arī mana enerģija! Paldies, Zanīt!

Karīna Karalkina
Vecmāte, holististisko metožu praktiķe, www.femina.lv autore