Koučinga sesija

Kad vēlies saprast kādu soli tālāk spert, bet neesi pārliecināta, koučinga sesijas laikā vari izkristalizēt savu darbību plānu vai pacelt enerģiju.

Koučinga sesija
1 stunda
60 eur

Ja nezini, kādam vajadzētu būt nākamajam solim, Tev var palīdzēt individuālā koučinga sesija, lai ieviestu skaidrību savā dzīvē.

Koučinga sesijā

  • Tu vari iegūt konkrētu mērķi;
  • saprast kādu soli veikt nākamo un tālāko darbību plānu;
  • noskaidrot, kur ir Tavi resursi;
  • iegūt enerģijas un iedvesmas uzlādi.

Koučinga sesijas laikā Tavā stāstījumā es saklausīšu to, ko pati nepamani - palīdzēšu norādīt uz Tavām patiesajām aktualitātēm, izgaismojot to, kur slēpjas Tava motivācija un enerģija. Sadarbībā ar mani Tu noturēsi savu uzmanību un fokusu uz izvirzīto mērķi, lai pieņemtu lēmumus, kuri palīdzēs Tev to sasniegt.

Sesiju laikā mēs pamanīsim, kādi škēršļi Tev traucē sasniegt Tavus mērķus un apzināti risināsim - tos izmantojot kā atspērienu nākamajai darbībai.

Dzīve mainās tad, kad Tu pieņem lēmumu - tikai tā vari nonākt savā mērķī.

Pieteikties

Koučinga sesija ir piemēra Tev, ja

  • vēlies izkristalizēt savu mērķi;
  • Tev ir mērķis un plāns, bet nezini, ar ko sākt;
  • vēlies noskaidrot kādi ir Tavi rsursi;
  • trūkst enerģija un iedvesma rīkoties.

Pieteikties koučinga sesijai

Ja vēlies uzzināt vairāk par koučingu un to, kā tas varētu palīdzēt mainīt Tavu dzīvi, piedāvāju bezmaksas 20 minūšu konsultāciju.
Lai rezervētu laiku konsultācijai vai koučinga sesijai, lūdzu, sazinies ar mani, aizpildot zemāk esošo formu.

Paldies! Tava ziņa ir nosūtīta.
Oops! Kaut kas nogāja greizi. Pārbaudi visus laukus un mēģini atkal.
Sazinies

"Uz sesiju atnācu sakārtot savas prioritātes un saprast savus lejupvelkošos enkurus. Viss izdevās lieliski - es ne tikai sapratu, bet sāku arī rīkoties!Es noteikti iesaku šo ikvienam, kurš zina, ka kaut ko grib mainīt savā dzīvē, bet nezina ar ko sākt.Zani iesaku kā cilvēku pašizaugsmes nišā - ar viņu ir viegli komunicēt un viņa nemanot ved procesus tā, ka klients pats nonāk pie īstajām atbildēm."

Līga Lamberte