Koučinga sesija
1 stunda

Koučinga sesija

90

Tikai esošajiem klientiem un Metacoach skolas studentiem.

Pieteikties tagad
1

Noskaidro, kur ir Tavi resursi

2

Saproti, kādu soli veikt nākamo

3

Iegūsti enerģijas un iedvesmas uzlādi

vip pieredze

Sasniedz vēl efektīvākus REZULTĀTUS!

gribu vip pieredzi

Ja nezini, kādam vajadzētu būt nākamajam solim, Tev var palīdzēt individuālā koučinga sesija, lai ieviestu skaidrību savā dzīvē.

Ja Tu:

  • vēlies izkristalizēt savu mērķi;
  • Tev ir mērķis un plāns, bet nezini, ar ko sākt;
  • vēlies noskaidrot kādi ir Tavi rsursi;
  • trūkst enerģija un iedvesma rīkoties.

Koučinga sesijas laikā Tavā stāstījumā es saklausīšu to, ko pati nepamani - palīdzēšu norādīt uz Tavām patiesajām aktualitātēm, izgaismojot to, kur slēpjas Tava motivācija un enerģija. Sadarbībā ar mani Tu noturēsi savu uzmanību un fokusu uz izvirzīto mērķi, lai pieņemtu lēmumus, kuri palīdzēs Tev to sasniegt.

Koučinga sesijā Tu:

  • vari iegūt konkrētu mērķi;
  • saprast kādu soli veikt nākamo un tālāko darbību plānu;
  • noskaidrot, kur ir Tavi resursi;
  • iegūt enerģijas un iedvesmas uzlādi.

Sesiju laikā mēs pamanīsim, kādi škēršļi Tev traucē sasniegt Tavus mērķus un apzināti risināsim - tos izmantojot kā atspērienu nākamajai darbībai.

Dzīve mainās tad, kad Tu pieņem lēmumu - tikai tā vari nonākt savā mērķī.

Patiesās situācijas apzināšanās

1

Definēsim konkrētu mērķi

2

Izstrādāsim konkrētu plānu

3
Klientu vārdi

Pie Zanes nācu ar jautājumu kā sasniegt uzstādīto mērķi, ka arī pēc profesionāla atbalsta un iedvesmas. Pēc pirmās koučinga sesijas jau daudz vairāk un skaidrāk apzinos sev pieejamos un nepieciešamos resursus iecerētā realizēšanai. Apzinos rīcību, kas līdz šim kavējusi vēlamā realizāciju, un tagad strādājot ar sevi patstāvīgi jau jūtu emocionālu uzlabojumu. Zanes sesija ir kā “gaisma tuneļa galā”, kad šķiet, ka esi nedaudz apmaldījies, bet patiesībā viss ir tikai mūsu pašu rokās. Koučinga sesiju ieteikt varu jebkuram cilvēkam, kam ir svarīga izaugsmes veicināšana, kas vēlās atrast savu panākumu atslēgu, saprast, kas tieši iedvesmo un dod enerģiju maksimizēt savu personīgo un profesionālo potenciālu. Visiem, kam svarīga virzība uz mērķi, sevis paša attīstība, vai ir nepieciešams emocionāls atbalsts sava izvēlēta attīstības ceļa efektīvākai sasniegšanai. Zane spēj veidot nepiespiestu atmosfēru, sarunas laikā nejūt diskomfortu. Pēc sesijas liekas ir “spārni”, un var “aizlidot” kur vien vēlies. Pateicos no sirds !

Aira Dimpere
Airas Cakes konditore, konditorejas izstrādājumu pagatavošanas meistarklašu pasniedzēja

Meklējot savu personīgo atbalsta punktu, esmu izmēģinājusi daudz: modernās ārzemju psiholoģijas guru konsultācijas, pašterapiju, psiholoģijas kursus un garīgās prakses. Mani meklējumi beidzās atrodot Zani.Visi iekšējie jautājumi sāka zibenīgi ātri atrisināties un līdz ar to mērķi - īstenoties - viegli un ar dziksteli. Ar drošu sirdi varu apgalvot, ka Zanes personiskā pieeja kopā ar labām, vietā pielietotām koučinga metodēm un motivācijas vārdiem no Zanes sirds, perfekti nostrādāja un deva materializāciju daudzām senām iecerēm un sapņiem.Esmu pateicīga arī par to, ka Zane lieliski pārzina savas kompetences robežas un pārzina savu atbildības lauku. Viņa pievērš uzmanību detaļām un strādā ar jaunu un pilnu atdevi. Prioritātēs, kur pievērsu savu uzmanību, pateicoties Zanes uzdotam vektoram, mērķēti novirzijās arī mana enerģija! Paldies, Zanīt!

Karīna Karalkina
Vecmāte, holististisko metožu praktiķe, www.femina.lv autore

"Uz sesiju atnācu sakārtot savas prioritātes un saprast savus lejupvelkošos enkurus. Viss izdevās lieliski - es ne tikai sapratu, bet sāku arī rīkoties!Es noteikti iesaku šo ikvienam, kurš zina, ka kaut ko grib mainīt savā dzīvē, bet nezina ar ko sākt.Zani iesaku kā cilvēku pašizaugsmes nišā - ar viņu ir viegli komunicēt un viņa nemanot ved procesus tā, ka klients pats nonāk pie īstajām atbildēm."

Līga Lamberte
Seko
instagram
@zaneesenvalde