VIP mēneša vadība
4 nedēļas

Algoritms Taviem panākumiem

999

Vai Tu arī gribētu piedzīvot savu sapņu piepildījumu personīgajā un profesionālajā dzīvē, taču vienmēr ceļā patrāpās citas prioritātes, kas atņem laiku un enerģiju? Jau pēc mēneša spēsi viegli pārvaldīt savu ikdienu, pārzināsi instrumentus, ko izmantot uzreiz!

Pieteikties tagad
1

Atklāj savu iekšējo Līderi

Tev būs skaidrība, un instrumenti kā rīkoties, lai viegli vadītu savu ikdienu.

2

Izmanto savu potenciālu

Tu būsi izrevidējusi visus savus mērķus un pagājusi vairākus soļus uz priekšu pa šī mērķa realizācijas ceļu vai to sasniegusi. Mērķi, to realizēšanas plāns būs pielāgoti taviem resursiem, stiprajām pusēm, motivācijas stratēģijām un svarīgākais - patiesajām vērtībām.

3

Izstrādā savu PANĀKUMU ALGORITMU

Soli pa solim Tu būsi izveidojusi savu IDENTITĀTI un izstrādājusi galvenos šķēršļus ceļā uz savu mērķi.

vip pieredze

Sasniedz vēl efektīvākus REZULTĀTUS!

  • koučings - apmācības - koučings;
  • 2 individuālās koučinga sesijas nedēļā (8 mēnesī) Zoom platformā;
  • Rokraksta analīze - parakstam;
  • VIP ČATS - ATBALSTS
  • VIP MEDITĀCIJAS -  ENERĢIJAI, SAVAS JAUNĀS IDENTITĀTES NOSTIPRINĀŠANAI;
  • ĪPAŠI IZSTRĀDĀTAS TEHNIKAS UN METODES PAŠAPZIŅAS SPĒCINĀŠANAI, PERSONĪGO ROBEŽU NOTURĒŠANAI;
  • VIP klātienes tikšanās.

NEATLIEC SEVI – PIESAKIES!

999

gribu vip pieredzi

Ja Tu gatavotos ULTRA MARATONAM, tad noteikti dotos pie dažādiem speciālistiem, treneriem, lai sagatavotu savu ķermeni un prātu šādai slodzei! Visticamāk, Tu to nedarītu “uz savu galvu” – kā pagadās. Līdzīgi ir ar PAŠIZAUGSMES mērķiem privātajā un profesionālajā jomā, lai nepagurtu, neizdegtu, nesabruktu, uzturētu enerģijas līmeni - profesionāls atbalsts ir veiksmīgu cilvēku risinājums.

Iedomājies, visus šos gadus Tevi ir ietekmējusi vide, citu cilvēku viedokļi un uzskati, kas ir sasūkušies katrā tavā šūnā... tie pietiekoši ilgi ir TRAUCĒJUŠI dzīvot, tā kā Tu vēlies. Tomēr viena pareiza doma ir viss, kas Tev ir vajadzīgs, lai izlaustos pavisam citā līmenī. Viena vienīga spēcīga doma nes līdz sev spēku pārvarēt jebkurus šķēršļus. Viens precīzs skatiens spēj Tevi iedvesmot pieņemt lēmumu, kas izraisa revolūciju tavā dzīvesveidā. Lai sasniegtu lielus mērķus, tos ir jāsadala maziņos, nepazaudējot detaļas un fokusu. Mans atbalsts, zināšanas un prasmes Tev ļaus spert pārliecinošus soļus uz priekšu pa mērķa realizācijas ceļu. Tieši VIP ALGORITMS PAŠIZAUGSMEI Tev ļaus šo ceļu iet savā maksimālajā ātrumā.

Vai dienas beigās esi nogurusi un neapmierināta attiecībās ar saviem mīļajiem, jo iekšēji jūti – Tu esi šajā pasaulē, lai darītu vairāk? Saproti, ka vajadzētu darīt tik daudz –tomēr rezultātā nedari neko un joprojām atliec daudzas lietas.

Atklāj savu iekšējo Līderi! Pārstāj izniekot savu potenciālu! Izstrādā savu PANĀKUMU ALGORITMU!

Mūsu sadarbības rezultātā Tus avus sapņus realizēsi dzīvē vai arī paiesi vairākus soļus uz priekšu pa šomērķu realizācijas ceļu. PAŠIZAUGSME, PAŠAPZIŅA UN PERSONĪGO ROBEŽUNOSTIPRINĀŠANA ir patīkams blakus efekts. Zināšanas un prasmes mainīs Tavuattieksmi, kas atvērs jaunas iespēju durvis.

‍"ALGORITMS TAVIEMPANĀKUMIEM” ir sistēma, kas maina dzīves. Tavi ieguvumi ir pateicotieslogoritmam - katra nākamā soļa spēks ir balstīts uz iepriekš sasniegto.

1 mēnesis, lai pilnībā mainītu dzīvi. Tu noskaidrosi:


- Kā sekot saviem sapņiem, atmetot pieticību un beidzot izvirzot sevi parprioritāti?
- Kā izskatās enerģijas pilna dzīve?
- Uzturoties ārpus savas komforta zonas, paplašinās tavas robežas. Apgūsi, kā kontrolētārpasaules radīto spiedienu, lai menedžētu stresu, kā DIEVIETE!

- Kāds ir Tavs algoritms, lai SEVIS MĪLESTĪBA un MĒRĶU SASNIEGŠANA būtu atbalstoša?- Kā pārstrādāt savus ierobežojošos uzskatus? Kā iestrādāt savā ikdienā jaunusieradumus?
- Kā savus mērķus ievest nākamajā līmenī?
- Kā stiprināt pašpārliecinātību, lai ļautu sev noticēt – šis ir Tavs laiks,lai dzīvotu un
piedzīvotu to, ko patiešām vēlies!

Rezultātā Tu būsi:

·        Tavas acis mirdzēs un Tu būsi pamanāma ganbiznesa, gan privātajā vidē.

·        Tu būsi izstrādājusi mērķi no dažādām prizmām.Atsijājusi visus mērķus, kas nav domāti Tev (ir kāda uzspiesti, neekoloģiski,nesasniedzami utt.). Paiesi vairākus soļus uz priekšu pa lielo mērķurealizācijas ceļu vai pat sasniegsi jau mēneša beigās.

·        Rīkosies, lai nolūki realizētos dzīvē. Tev būsmainījusies ATTIEKSME, kas ir transformāciju pamatā, lai paaugstinātos dzīveskvalitāte.

·        Apzinājusies savas vērtības. Iemiesosi to, ka TUesi VĒRTĪBA! Sākusi dzīvot saskaņā ar sevi garšīgu un krāsainu dzīvi!

·        Intensīvā sadarbība ļaus turbulences brīdī gūtspēcīgu atbalstu un enerģētisko pieslēgumu. Ejot uz lieliem mērķiem, ir lielasBAILES un TURBULENCE. Sevis nosvilināšana (kā sērkociņam)  būs palikusi pagātnē.  Šķēršļi būs kļuvuši par Tavām iespējām, atverotdurvis uz jaunu spilgtu posmu savā dzīvē.

·        Paaugstinājusi savu PAŠAPZIŅU un ticību sev, jometodes un atbalsts PERSONĪGO ROBEŽU apzināšanai un ieviešanai Tavā dzīvē, ļausbūt par TO sievieti, kāda gribi būt.

·        Apzinājusies: kādām prasmēm un īpašībām Tev irjābūt, lai sasniegtu savu mērķi. Skaidrs plāns, zināšanas par procesiem, ļausvieglāk un pārliecinošāk tos realizēt.

VIP PIEREDZE 999 EUR.

Patiesās situācijas apzināšanās

Uzsāksim ar patiesās situācijas apzināšanos no dažādām prizmām, analizēsim un veiksim auditu un dzīves cikla diagnostiku. Tas ļaus Tev ieviest skaidrību savās domās, darbos un savā rīcībā.

1

Fokuss un Ticība sev būs viens no ieguvumiem. Precīzi definēsi un izstrādāsi mērķi, atsijāsi - tos, kas nav tavi.

Unikālā pieeja un metožu apkopojums, izstrādātā sistēma ļaus paskatīties uz mērķi vieglāk, nostiprinot iekšējo motivāciju un spēku.

2

Pārstāsi atlikt sevi un savu dzīvi uz vēlāku laiku! Uzdrīksties noslēgt šo gadu ar dubultotu iekšēju jaudu un skaidru rīcības plānu par savu tālāko dzīvi! Jo pēc gada šajā laikā Tu būsi sev pateicīga, ka sāki jau šodien!

3
Klientu vārdi
Seko
instagram
@zaneesenvalde