Zane Ešenvalde
Pārmaiņu un enerģijas koučš

Pateicoties spēcīgam iekšējam kompasam, spējai ieklausīties un sadzirdēt es palīdzu klientiem modelēt dzīvi pēc savām vērtībām. Lai arī kur Tu atrastos, ja vēlies paaugstināt savas dzīves kvalitāti, darbs ar sevi un pašapziņu ir tā nepieciešamā atslēga, lai Tu tur nonāktu.

sadarboties ar mani

Esmu pārliecināta, ka laimīga sieviete šo pasauli padara skaistāku!

Iegūsti dzīvei krāsas - notici pati sev un apkārtējie arī noticēs.

Sakārto savas domas un dzīvo savu dzīvi apzināti!

Dzīve mainās tad, kad Tu pieņem lēmumu - tikai tā vari nonākt savā mērķī.

Esmu prāta spēļu, modeļu un pārmaiņu procesu trenere. Sieviete, kas bauda dzīvi ar garšu, 3 brīnišķīgu meitu mamma, laulātā drauga partnere un draudzene.

Man ir starptautiskā APC kouča kvalifikācija, Banku Augstskolas maģistra grāds "Finanses", RISEBA bakalaurs "Uzņēmējdarbības vadībā", pieredze mārketinga vadīšanā un administrēšanā, lauksaimniecībā, ES projektos, sabiedriskās ēdināšanas sfērā.

Pateicoties spēcīgam iekšējam kompasam, spējai ieklausīties un sadzirdēt es palīdzu klientiem modelēt dzīvi pēc savām vērtībām. Lai arī kur Tu atrastos, ja vēlies paaugstināt savas dzīves kvalitāti, darbs ar sevi un pašapziņu ir tā nepieciešamā atslēga, lai Tu tur nonāktu.

Koučinga profesijā es atradu savu aicinājumu un pašrealizēšanos - sniegt atbalstu un palīdzēt iegūt nepieciešamo prāta stāvokli, lai sievietes atļautos dzīvot pēc saviem uzskatiem un vērtībām nevis apkārtējās vides ietekmē būt ērtas visiem izņemot sevi.

Pirmās un vissvarīgākās attiecības ir jāveido ar sevi un tad arī apkārtējā vide mainās.

Mana dziļākā vēlme, misija un aicinājums - palīdzēt cilvēkiem ir lieliski realizējies izvēloties koučinga profesiju.  Mans sapnis ir piepildījies: strādājot tieši šajā vērtīgajā profesijā, manam laikam, ko veltu darbam ir pievienotā vērtība un tas sniedz tādu gandarījumu! Palīdzēt cilvēkiem ir lieliski realizējies.

Darba procesā mani klienti noskaidro savas patiesās vēlmes un vajadzības, priekš sevis atklāj gadiem veidojušos uzskatu realitāti, ko es izceļu dienas gaismā ar efektīvām un pārbaudītām metodēm. Brīžiem skarbā patiesība, kas ir slēpusies zemapziņas dzīlēs ir "wowww" moments klientam, un tieši tas beidzot ļauj virzīties tālāk.

Šo darbu daru caur savu pieredzes prizmu un sirdi. Vissvarīgākās attiecības veidoju ar cilvēku, ar kuru kopā esmu katru dienu - sevi. Pašizaugsmē, iepazīstot sevi, cilvēkam ir dota iespēja būt laimīgam.

Es palīdzu noticēt, ka Tu to vari, lai arī kāda, šķietami neprātīga un nepaceļama ideja, tā būtu. Uz auktuālo paskatīties no citas prizmas, paplašināt sava prāta robežas un spējas. Ar dažādām metodēm haosā ieviest kārtību un iztīrīt prāta “bēniņus”.

Darbs ar uzskatiem, attieksmi un daudzu gadu garumā veidotiem ieradumiem, solīti pa solītim - sniedz rezultātus. Personīgajām robežām un savstarpējām attiecībām, pašnovērtējumam ir milzīga nozīme! Ar to visu strādājot, es palīdzu saredzēt ceļu, kā sasniegt savus nolūkus un izvirzītos mērķus.

Mani klienti strādājot ar saviem ierobežojumiem, bailēm un priekšstatiem sasniedz vairāk, jo vienīgais šķērslis uz Tavu sapņu realitāti esi Tu.

Šeit atbilstoši ir pieminēt to, ka darbs ar identitāti un ticību sev ir visa pamatā.

Sadarbojies ar mani

Iepazīsties ar Zani

mana misija

Tavā stāstītā sadzirdēt un ieraudzīt to, ko Tu pati nepamani.

mana vīzija

Vēlos sniegt Tev atbalstu un savus dzīves piemērus, lai Tu  izveidotu tādu dzīvi, kādu patiešām vēlies.

Vēlos skaidrību

Iegūsti skaidrību

Izveido darbības plānu

Sajūti pozitīvas pārmaiņas

Lasi no bloga
Koučinga dotās pārmaiņas

Kouča profesijā Tu vari papildināt un papildināt savas zināšanas. Tu nekad nevarēsi zināt visu, kas paver bezgalīgus plašumus ceļojumam… tas ir tik aizraujoši.

Seko
instagram
@zaneesenvalde