Koučinga sesiju cikls
4 sesijas

Koučinga sesiju cikls

300

Ja jūties apmaldījusies vai nezini, kādam vajadzētu būt nākamajam solim, ievies paliekošu skaidrību savā dzīvē.

Pieteikties tagad
1

Uzlabo pašapziņu un pašvērtējumu

2

Nodefinē savu mērķi un plānu

3

Noskaidrosi kā pārvēatr šķēršļus, kas Tevi kavē

vip pieredze

Sasniedz vēl efektīvākus REZULTĀTUS!

gribu vip pieredzi

Koučinga sesiju ieguvumi ir pateicoties logoritmam - katra sesija balstās uz iepriekš sasniegto. Lai iegūtu ievērojamāku efektivitāti, esmu izveidojusi šo 5 koučinga sesiju ciklu 5 nedēļu garumā, kas dod iespēju izveidot individuālu un piemērotu apmeklējuma grafiku, balstoties uz nepieciešamāko.

Sesiju cikls ir piemērtos Tev, ja

 • Tu vēlies veikt pārmaiņas savā dzīvē, bet nezini, ar ko sākt;
 • Tu jūties, ka neesi sasniegusi  pilnu savu potenciālu;
 • Tev šķiet, ka dzīvē kaut kā pietrūkst;
 • Tu jūties nepiepildīta vai neapmierināta ar savu dzīvi;
 • Tev ir kāds konkrēts mērķis, ko vēlies sasniegt;
 • Tavā dzīvē notiek lielas pārmaiņas (piemēram, darba maiņa, attiecību maiņa u.c.).

Ja kāds no šiem punktiem Tev šķiet pazīstams, tad 5 koučinga sesiju cikls varētu būt piemērots tieši Tev.

Varu palīdzēt Tev pārvarēt šķēršļus un panākt virzību uz būtisko ar ilgstošām pārmaiņām Tavā dzīvē.

Sesiju cikla rezultātā Tu:

 • apzināsies savas personīgās vērtības;
 • uzlabosi pašapziņu un pašvērtējumu;
 • nodefinēsi savu virsmērķi un izstrādāsi darbības plānu;
 • apzināsies savus resursus;
 • noskaidrosi šķēršļus, kas Tevi kavē un ievieš bailes, un apzināsies, kā tos pārvarēt;
 • palielināsi motivāciju un iedvesmu savā dzīvē.

Koučinga sesijas laikā Tavā stāstījumā es saklausīšu to, ko pati nepamani - palīdzēšu norādīt uz Tavām patiesajām aktualitātēm, izgaismojot to, kur slēpjas Tava motivācija un enerģija. Sadarbībā ar mani Tu noturēsi savu uzmanību un fokusu uz izvirzīto mērķi, lai pieņemtu lēmumus, kuri palīdzēs Tev to sasniegt.

Sesiju laikā mēs pamanīsim, kādi škēršļi Tev traucē sasniegt Tavus mērķus un apzināti risināsim - tos izmantojot kā atspērienu nākamajai darbībai.

Dzīve mainās tad, kad Tu pieņem lēmumu - tikai tā vari nonākt savā mērķī.

Noskaidrosim Tavus resursus un šķēršļus

1

Nodefinēsim Tavu virsmērķi un darbību plānu

2

Pieņemsi lēmumus, lai sasniegtu savu mērķi

3
Klientu vārdi

Pie Zanes nācu ar jautājumu kā sasniegt uzstādīto mērķi, ka arī pēc profesionāla atbalsta un iedvesmas. Pēc pirmās koučinga sesijas jau daudz vairāk un skaidrāk apzinos sev pieejamos un nepieciešamos resursus iecerētā realizēšanai. Apzinos rīcību, kas līdz šim kavējusi vēlamā realizāciju, un tagad strādājot ar sevi patstāvīgi jau jūtu emocionālu uzlabojumu. Zanes sesija ir kā “gaisma tuneļa galā”, kad šķiet, ka esi nedaudz apmaldījies, bet patiesībā viss ir tikai mūsu pašu rokās. Koučinga sesiju ieteikt varu jebkuram cilvēkam, kam ir svarīga izaugsmes veicināšana, kas vēlās atrast savu panākumu atslēgu, saprast, kas tieši iedvesmo un dod enerģiju maksimizēt savu personīgo un profesionālo potenciālu. Visiem, kam svarīga virzība uz mērķi, sevis paša attīstība, vai ir nepieciešams emocionāls atbalsts sava izvēlēta attīstības ceļa efektīvākai sasniegšanai. Zane spēj veidot nepiespiestu atmosfēru, sarunas laikā nejūt diskomfortu. Pēc sesijas liekas ir “spārni”, un var “aizlidot” kur vien vēlies. Pateicos no sirds !

Aira Dimpere
Airas Cakes konditore, konditorejas izstrādājumu pagatavošanas meistarklašu pasniedzēja

Meklējot savu personīgo atbalsta punktu, esmu izmēģinājusi daudz: modernās ārzemju psiholoģijas guru konsultācijas, pašterapiju, psiholoģijas kursus un garīgās prakses. Mani meklējumi beidzās atrodot Zani.Visi iekšējie jautājumi sāka zibenīgi ātri atrisināties un līdz ar to mērķi - īstenoties - viegli un ar dziksteli. Ar drošu sirdi varu apgalvot, ka Zanes personiskā pieeja kopā ar labām, vietā pielietotām koučinga metodēm un motivācijas vārdiem no Zanes sirds, perfekti nostrādāja un deva materializāciju daudzām senām iecerēm un sapņiem.Esmu pateicīga arī par to, ka Zane lieliski pārzina savas kompetences robežas un pārzina savu atbildības lauku. Viņa pievērš uzmanību detaļām un strādā ar jaunu un pilnu atdevi. Prioritātēs, kur pievērsu savu uzmanību, pateicoties Zanes uzdotam vektoram, mērķēti novirzijās arī mana enerģija! Paldies, Zanīt!

Karīna Karalkina
Vecmāte, holististisko metožu praktiķe, www.femina.lv autore

"Uz sesiju atnācu sakārtot savas prioritātes un saprast savus lejupvelkošos enkurus. Viss izdevās lieliski - es ne tikai sapratu, bet sāku arī rīkoties!Es noteikti iesaku šo ikvienam, kurš zina, ka kaut ko grib mainīt savā dzīvē, bet nezina ar ko sākt.Zani iesaku kā cilvēku pašizaugsmes nišā - ar viņu ir viegli komunicēt un viņa nemanot ved procesus tā, ka klients pats nonāk pie īstajām atbildēm."

Līga Lamberte
Seko
instagram
@zaneesenvalde