Panākumu atslēga
2 stundas

Koučinga sesija

88

Iegūsti skaidrību, palielini savu motivāciju, iegūsti darbības plānu un sajūti pozitīvas pārmaiņas pēc 2 stundu koučinga sesijas.

Pieteikties tagad
1

Ievies skaidrību un virzību

2

Noskaidro, caur kuru dzīves sfēru Tev jāstrādā, lai mainītu savu dzīvi

3

Apzinies savas robežas un pilnveido

vip pieredze

Sasniedz vēl efektīvākus REZULTĀTUS!

gribu vip pieredzi

Ticība sev un savu robežu apzināšanās... Vai šie vārdi Tev ir aktuāli, jo esi tos veiksmīgi īstenojusi savā dzīvē, vai tieši pretēji - nekādi nespēj atrast pareizo formulu, lai palielinātu ticību saviem spēkiem un apzinātos savas robežas?

Mums, dārgajām sievietēm, kad mēs “raujamies” uz visām pusēm un daram visu nepieciešamo, lai parūpētos par visiem citiem, ir ļoti bieži grūti parūpēties par sevi. Un, ja mēs aizmirstam par sevi, tad loģisks šķiet secinājums, ka mazāk spējam aizdomāties, ko tad mēs patiesībā vēlamies?

Lai to mainītu, mums ir nepieciešams skaidri definēt savas robežas, kurām mēs nekāpajam pāri…Un, lai mēs vispār varētu definēt šīs robežas, mums vajag ticēt saviem spēkiem!

Cik ilgi, tavuprāt, Tu būsi spējīga skriet uz visām pusēm un neparūpēties par sevi pirmkārt? Jo biežāk Tu dari lietas, kuras ir pretstatā ar tavām iekšējām vērtībām un tavu pārliecību, jo vairāk Tu sevi izsmel gan emocionāi, gan fiziski.

Es patiesi saprotu kā Tu jūties, jo pati esmu 3 bērnu māmiņa un zinu kā tas ir, kad Tev nepārtraukti jādomā par to, ko bērni ēdīs, kā viņus aizvest uz skolu, treniņiem, mājām, parūpēties par vīru, pagatavot ēst, parūpēties par māju un pie visa tā - arī paspēt atpūsties…

Bet realitāte ir tāda - ka mēs visdrīzāk esam pārgurušas, lai veltītu laiku arī sev.

Ļauj man Tev no savas pieredzes teikt, ka tam ir risinājumi. Tieši tāpēc esmu izstrādājusi savu unikālo “Panākuma atslēgas” metodi.

Ja vēlies mainīt savu dzīvi, bet

 • nezini, kā to izdarīt un kādu soli spert nākošo;
 • Tev ir domu un rīcību haoss;
 • nezini kā varētu paveikt vairāk;
 • Tev šķiet, ka dzīvē kaut kas pietrūkst;
 • Tu jūties nepiepildīta vai neapmierināta ar savu dzīvi;
 • neesi pārliecināta, kā atrast savu mērķi.

Koučinga sesija "Panākumu atslēga" ir piemērota Tev - varu palīdzēt Tev ieraudzīt un atrast Tavu iekšējo atbalstu, kas ir katrā sievietē jau kopš dzimšanas.

Pēc sesijas manas klientes saredz, sadzird un sajūt pozitīvas pārmaiņas savā dzīvē.

Tu arī vari:

 • palielināt motivāciju un iedvesmu;
 • atrast īstos iemeslus kādēļ citiem teikt "Nē" un kādēļ sev teikt "Jā";
 • apzināties savas personīgās robežas;
 • noskaidrot uzskatus, kas ietekmē dzīvi;
 • palielināt ticību sev;
 • izstrādāt darbības plānu;
 • apzināties iespējamos veidus kā nepatīkamus un satraucošas sitāucijas pasniegt saudzējoši citiem;
 • pilnveidot savu dzīves kvalitāti.

Koučinga sesijas laikā Tavā stāstījumā es saklausīšu to, ko pati nepamani - palīdzēšu norādīt uz Tavām patiesajām aktualitātēm, izgaismojot to, kur slēpjas Tava motivācija un enerģija. Sadarbībā ar mani Tu noturēsi savu uzmanību un fokusu uz izvirzīto mērķi, lai pieņemtu lēmumus, kuri palīdzēs Tev to sasniegt.

Caur darbu ar sevi, mainās Tava pasaule un visa apkārtējā vide.

Patiesās situācijas apzināšanās

Sesijas laikā caur sarunu mēs atspoguļosim Tavas reālās ikdienas uzmanības sadalījumu un izsgaismosies, ar kuru jomu strādājot vari sasniegt izvirzīto mērķi.

1

Izstrādāsim darbību plānu

Izvērtēsim kādas ir Tavas iespējas un sastādīsim plānu nākamajām darbībām.

2

Iestrādāsi jaunas darbības

Sesijas rezultātā Tu apzināsies savas iespējas un iestrādāsi darbības, kas atstās ietekmi uz ikdienas dzīvi.

3
Klientu vārdi

Pie Zanes nācu ar jautājumu kā sasniegt uzstādīto mērķi, ka arī pēc profesionāla atbalsta un iedvesmas. Pēc pirmās koučinga sesijas jau daudz vairāk un skaidrāk apzinos sev pieejamos un nepieciešamos resursus iecerētā realizēšanai. Apzinos rīcību, kas līdz šim kavējusi vēlamā realizāciju, un tagad strādājot ar sevi patstāvīgi jau jūtu emocionālu uzlabojumu. Zanes sesija ir kā “gaisma tuneļa galā”, kad šķiet, ka esi nedaudz apmaldījies, bet patiesībā viss ir tikai mūsu pašu rokās. Koučinga sesiju ieteikt varu jebkuram cilvēkam, kam ir svarīga izaugsmes veicināšana, kas vēlās atrast savu panākumu atslēgu, saprast, kas tieši iedvesmo un dod enerģiju maksimizēt savu personīgo un profesionālo potenciālu. Visiem, kam svarīga virzība uz mērķi, sevis paša attīstība, vai ir nepieciešams emocionāls atbalsts sava izvēlēta attīstības ceļa efektīvākai sasniegšanai. Zane spēj veidot nepiespiestu atmosfēru, sarunas laikā nejūt diskomfortu. Pēc sesijas liekas ir “spārni”, un var “aizlidot” kur vien vēlies. Pateicos no sirds !

Aira Dimpere
Airas Cakes konditore, konditorejas izstrādājumu pagatavošanas meistarklašu pasniedzēja

Meklējot savu personīgo atbalsta punktu, esmu izmēģinājusi daudz: modernās ārzemju psiholoģijas guru konsultācijas, pašterapiju, psiholoģijas kursus un garīgās prakses. Mani meklējumi beidzās atrodot Zani.Visi iekšējie jautājumi sāka zibenīgi ātri atrisināties un līdz ar to mērķi - īstenoties - viegli un ar dziksteli. Ar drošu sirdi varu apgalvot, ka Zanes personiskā pieeja kopā ar labām, vietā pielietotām koučinga metodēm un motivācijas vārdiem no Zanes sirds, perfekti nostrādāja un deva materializāciju daudzām senām iecerēm un sapņiem.Esmu pateicīga arī par to, ka Zane lieliski pārzina savas kompetences robežas un pārzina savu atbildības lauku. Viņa pievērš uzmanību detaļām un strādā ar jaunu un pilnu atdevi. Prioritātēs, kur pievērsu savu uzmanību, pateicoties Zanes uzdotam vektoram, mērķēti novirzijās arī mana enerģija! Paldies, Zanīt!

Karīna Karalkina
Vecmāte, holististisko metožu praktiķe, www.femina.lv autore

"Uz sesiju atnācu sakārtot savas prioritātes un saprast savus lejupvelkošos enkurus. Viss izdevās lieliski - es ne tikai sapratu, bet sāku arī rīkoties!Es noteikti iesaku šo ikvienam, kurš zina, ka kaut ko grib mainīt savā dzīvē, bet nezina ar ko sākt.Zani iesaku kā cilvēku pašizaugsmes nišā - ar viņu ir viegli komunicēt un viņa nemanot ved procesus tā, ka klients pats nonāk pie īstajām atbildēm."

Līga Lamberte
Seko
instagram
@zaneesenvalde