Vebinārs

Radi savu nākotni šobrīd

Šis ir vebinārs (koučings - apmācības - koučings) sesija "RADI SAVU NĀKOTNI ŠOBRĪD" - strādāsi ar sevi un savu MĒRĶI! " Mazie ikdienas uzlabojumi ar laiku veido pārsteidzošus rezultātus" Robinss Šarma

Sveika, šis ir vebinārs (koučings - apmācības - koučings) seisja "RADI SAVU NĀKOTNI ŠOBRĪD" - strādāsi ar sevi un savu MĒRĶI!

" Mazie ikdienas uzlabojumi ar laiku veido pārsteidzošus rezultātus" Robinss Šarma

Patiesībā, mazas uzvaras ilgākā laika periodā ar laiku noved pie GALVU REIBINOŠIEM REZULTĀTIEM!

Es ticu, ka Tu jau daudz zini un izglītojies, tomēr Tu drīksti gribēt un saņemt atbalstu, kas periodiski mums visiem ir tik nepieciešams. JA ESI GATAVA SĀKT STRĀDĀT PIE SAVAS PAŠAPZIŅAS CELŠANAS, Vebināra īpašais piedāvājums: ALGORITMS PAŠAPZIŅAS CELŠANAI 1+1+1:ZOOM LINKU SAŅEMSI UZ KATRU SESIJU ATSEVIŠĶI:

1.) 1. solis - KĀ KĀPT ĀRĀ NO PERSONĪGĀS KRĪZES, BĒRNA LOMAS, UPURĪŠA? KRITIĶIS, PAŠAPZIŅA, SATRAUCOŠAS PIEREDZES) 24.11.23 pl.12.00 - 90 min zināšānas + prakse (+ 30 min, ja radīsies jautājumi)

2.) 2. solis - PAŠREALIZĀCIJA UN DZĪVOŠANA SASKAŅĀ AR SEVI! 26.11.23 pl.11.00 - 90 min zināšānas + prakse (+ 30 min, ja radīsies jautājumi)

3.) 3. solis - PAŠAPZIŅAS sastāvdaļu iepazīšana un pārvaldīšana, starta drosme un enerģija! 28.11.23 pl.19.00 - 90 min zināšānas + prakse (+ 30 min, ja radīsies jautājumi) BŪS IERAKSTS un iespēja apgūt, praktizēt un strādāt ar savu jautājumu sev ērtā laikā.

https://buy.stripe.com/cN27vM8hD4d82z... 1 SOLIS PAŠAPZIŅAI , izvēlies aktuālo: Katra šī meistarklasi ir vērtīga atsevišķi (laikus un datumus skatīt iepriekš: https://buy.stripe.com/bIYg2i2XjaBw7T... RESURSA ATSLĒGA būs piemērota Tev, ja vēlies mērķtiecīgi virzīties uz savu sapņu dzīvi, Tavi mērķi ir lieli, līdz ar to Tev noderēs atbalsts ieviešot ieradumus un prasmes, kas Tev būs noskaidrojušās PROGRAMMAS LAIKĀ, lai sasniegtu savu mērķi. Jo lielāki mērķi, jo lielāka turbulence un diskomfort, tieši tāpēc ir vērtīgi sekot līdzi izstrādātai sistēmai (zināt, kāpēc notiek tā kā notiek), lai neiesprūstu un spētu VIRZĪTIES UZ priekšu, atstrādāt, bailes, uzskatus ar ko šajā procesā - ceļā uz mērķi ir jāsaskaras.  https://buy.stripe.com/eVa03k7dz250de...

Tiekamies ALGORITMĀ PAŠAPZIŅAS CELŠANAI - praktiskajās meistarklasēs/sesijās un mācamies būt PAŠAPZINĪGAS, izprast lietu kārtību, sajust sevi un pieskatīt savu stāvokli EJOT UN SASNIEDZOT SAVUS MĒRĶUS! TU DRĪKSTI GRIBĒT!

Ar mīlesību,

Zane Ešenvalde

Praktizējošs transformācijas un enerģijas koučs

esenvalde.zane@gmail.com

Instagram @zaneesenvalde

Skaties vēl

Seko
instagram
@zaneesenvalde